Полтавська міськрайонна філія Полтавського обласного центру зайнятості анонсує «ЯРМАРОК-ВАКАНСІЙ» та запрошує всіх бажаючих 30 вересня 2019 року з 10:00 до 13:00 години відвідати загальноміський захід, який буде проходити за адресою:

місто Полтава, вул. Майдан Незалежності, 5 (в приміщені МІСЬКОГО БУДИНКУ КУЛЬТУРИ).

Пропонуємо роботодавцям міста Полтави та Полтавського району, які бажають взяти участь у заході звертатися до фахівців відділу взаємодії з роботодавцями Полтавської міськрайонної філії Полтавського ОЦЗ

за телефонами: (0532)688272, (050)8565065, (068)7806737;

або за адресою: м. Полтава, вул. Небесної Сотні, 91 (вхід з проспекту Миру).

Під час заходу шукачі роботи та роботодавці матимуть змогу особистого спілкування, й обміну контактними даними для подальшого укомплектування актуальних вакансій.

Всі послуги служба зайнятості надає БЕЗКОШТОВНО.

#ДЦЗ #Служба зайнятості #Полтавський_ОЦЗ #ЯРМАРОК #Вакансії