01 вересня 2020 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації, яку провів голова спостережної комісії Віктор Скриль.

На порядку денному розглядалося питання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування умовно-дострокового звільнення до засуджених державних установ Божківська виправна колонія № 16, Надержинщинська виправна колонія № 65, Крюківська виправна колонія  № 29 за результатами розгляду подань цих установ.

За наслідками розгляду подань виправних колоній спостережною комісією при Полтавській райдержадміністрації постановою було погоджено подання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення.

Секретар спостережної комісії Любов Костенко.