03.09.2020 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

03.09.2020  року відбулося засідання районної комісії з питань  техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про епідемічну ситуацію на території району та дотримання карантину з метою запобігання поширенню на території Полтавського району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
  2. Про недопущення погіршення санітарно-епідемічної ситуації із забезпеченням якісною питною водою населення району. Щодо попередження виникнення отруєння серед населення продуктами харчування та дикоростучими грибами.
  3. Про затвердження Комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних  ситуацій техногенного та природного характеру в осінньо-зимовий період.
  4. Про стан протипожежного захисту населених пунктів в сільській місцевості району та створення і функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони.
  5. Про визначення та облаштування місць встановлення пірсів на природних водоймищах для забору води для пожежогасіння на території Полтавського району.
  6. Про очищення території Полтавського району від вибухонебезпечних предметів.