05 листопада 2019 року на щотижневій нараді у голови райдержадміністрації Ігоря Карімова розглянули питання «Про підсумки роботи Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості за січень-вересень 2019 року щодо надання соціальних послуг незайнятому населенню Полтавського району».

За інформацією директора Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості Петренка Петра Петровича протягом 9 місяців 2019 року службою зайнятості працевлаштовані 964 особи, що проживають на території Полтавського району, в т.ч. 289- з числа зареєстрованих безробітних. Однією з найактуальніших проблем в сфері зайнятості, є дисбаланс між фактично наявними трудовими ресурсами та фактичною потребою у кваліфікованих кадрах на ринку праці. Перенасиченість ринку фахівцями економічного та юридичного напрямів поєднується з дефіцитом працівників робітничих професій. Служба зайнятості вирішує питання дисбалансу робочої сили шляхом проведення профорієнтаційної роботи з клієнтами. Особлива увага в цьому питанні приділяється шкільній молоді, заходи з якою спрямовані на пропагування робітничих професій.

На розгляд також виносилось питання «Про роботу зі зверненнями громадян у відділі державної реєстрації райдержадміністрації», з якого доповіла начальник відділу державної реєстрації райдержадміністрації Наталія Єрмашова.

З питання техногенно-екологічної безпеки, подій та надзвичайних ситуацій в районі доповів начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту і цивільного захисту райдержадміністрації Олександр Семенка. Він зазначив, що в період  28.10.2019 по 04.11.2019 року на території Полтавського  району виникло 10 надзвичайних подій, з них: горіння сміття в с. Макухівка, пожежа господарських будівель в с. Розсошенці та с. Рунівщина, горіння сухої трави, листя, очерету в с. Заворскло, с. Ковалівка, с. Вищі Вільшани та горіння поживних залишків кукурудзи поблизу с. Бричківка.

Про зміни до Закону України «Про запобігання корупції» присутніх проінформувала Ражик Тетяна Анатоліївна, начальник відділу "Полтавське бюро правової допомоги" Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.