05 вересня 2017 року в Абазівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулось відкриття нового сучасного харчоблоку

05  вересня  2017 року  в Абазівській ЗОШ  І-ІІІ ст. відбулось відкриття  нового  сучасного харчоблоку , аналогу якого ще немає у районі. На свято до школи  завітав Карімов Ігор Рамазанович – голова Полтавської РДА, Веретільник Наталія Володимірівна – начальник відділу освіти Полтавської РДА, Оленєв Павло Юрійович – голова будівельної комісії Полтавської районної ради, Рябокінь Григорій Костянтинович – депутат Полтавської районної ради, Міхно Павло Іванович – голова Абазівської сільської ради.

Голова Ради школи Олефіренко Н.Г.  запросила перерізати символічну стрічку почесних гостей.  Завдяки   старанням  районної влади в Абазівській школі з’явився  новий  комфортний  та зручний харчоблок на 64 місця з новими меблями та сучасним обладнанням.

Сьогодні радощів у  дітей стало вдвічі більше, тому що поряд з харчоблоком відкрився  затишний і теплий клас для учнів 2 класу.  І тепер, нарешті , всі учні будуть вчитись в одну зміну.

Зі словами привітання до Абазівської громади  звернулися керівники району та депутати районної ради , сільський голова.

Зі словами  глибокої  поваги  та  вдячності  за особистий внесок  у розвиток Абазівської школи звернулася  директор  Цимбалюк Тетяна Анатоліївна до голови  Полтавської РДА  Карімова Ігоря Рамазановича.

Колектив Абазівської школи, представники Абазівської сільської ради вдячні за   турботу та піклування про сьогодення і майбутнє підростаючого покоління!