07 травня 2020 року на 97 році життя перестало битися серце генерал-майора запасу, ветерана Великої Вітчизняної війни, воїна-інтернаціоналіста Бориса Васильовича Лутіна.

Борис Васильович прожив життя, повне складних випробувань. У 18 років, одного разу присягнувши на вірність Батьківщині, він ніколи не поступився своїми життєвими принципами і був відданим у справі захисту рідної землі.

Після закінчення Другої світової  війни Борис Васильович багато років працював у пожежній охороні, а на пенсії — передавав свій досвід у вихованні молодого покоління через особисті цінності — порядність, патріотизм та любов до рідного краю. Борис Лутін мав низку нагород – сім орденів та сорок медалей.

У ці скорботні дні щиро співчуваємо рідним і близьким покійного. Світлий, добрий спомин про Бориса Васильовича назавжди залишиться в серцях тих, хто його знав, любив і поважав.

Хай земля йому буде пухом! Світла память!

Полтавська районна державна адміністрація