08 вересня відбулася щотижнева нарада

08 вересня відбулася щотижнева нарада, яку провів голова райдержадміністрації Дмитро Романов.  Розглядалися питання:

1. Про стан забезпечення містобудівною документацією території Полтавського району та його населених пунктів.

2. Про роботу зі зверненнями громадян в Пальчиківській сільській раді.

3. В порядку контролю:

3.1. Про зміни в законодавстві.

3.2. Про техногенну ситуацію в районі.

За інформацією начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, інфраструктури, енергетики та захисту довкілля райдержадміністрації Олени Багмут в Полтавському районі залишилось 11 сільських рад, які не увійшли до складу об’єднаних територіальних громад та утворено 6 ОТГ. Відділом систематизована загальна інформація щодо забезпечення містобудівною документацією території Полтавського району.

Зокрема, взагалі не мають актуалізованої містобудівної документації: Бричківська, Валківська, Степненська та Сем’янівська сільські ради.

Повністю забезпечені генеральними планами – Супрунівська та Тахтаулівська сільські ради.

Серед виготовлених генеральних планів населених пунктів є такі, що не затверджені сільськими радами та знаходяться на доопрацюванні, а саме: Нестеренки, Паськівка та Мар’ївка. За інформацією Новоселівської ОТГ, через брак фінансування роботи по усуненню недоліків не проводяться. Деякі сільські ради, зокрема Заворсклянська, прийняли рішення про актуалізацію генеральних планів 80-х років минулого сторіччя: Заворскло, Ватажкове та Минівка.

Про техногенну безпеку в районі за період 31 серпня по 07 вересня  2020 року доповів головний спеціаліст з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Вадим Віннік. Так, за минулий тиждень в районі зареєстровано:

31.08.2020 року –  с. Портнівка, пожежа сухої трави, пожежу ліквідовано.

01.09.2020 року – с. Пальчиківка, пожежа сухої трави, пожежу ліквідовано.

01.09.2020 року – поблизу с. Абазівка,  пожежа сухої трави та очерету, пожежу ліквідовано.

01.09.2020 року – с. Гожули, пожежа сухої трави, гілля, пожежу ліквідовано).

03.09.2020 року – с. Патлаївка, пожежа сухостою, пожежу ліквідовано.

03.09.2020 року – с. Макухівка, пожежа Полтавського міського звалища твердих побутових відходів, пожежу ліквідовано.

03.09.2020 року – с. Гожули, пожежа сухої трави, гілля, пожежу ліквідовано

05.09.2020 року – с. Мачухи, пожежа поживних залишків (стерні), пожежу ліквідовано.

05.09.2020 року – с. Калашники,  пожежа сухої трави, пожежу ліквідовано.

05.09.2020 року – с. Новоселівка, вул. Гагаріна, 6  пожежа господарчої будівлі (3 ДПРЧ), пожежу ліквідовано.

06.09.2020 року – поблизу с. Сердюки, пожежа сухої трави, стерні та очерету (4ДПРЧ, 1ДПРЧ), пожежу ліквідовано.

06.09.2020 року – поблизу с. Івашки, пожежа сухої трави, пожежу ліквідовано.

06.09.2020 року – с Головач, вул, Злагоди, 44, пожежа сухої трави та сміття           (3ДПРЧ), пожежу ліквідовано.

По лінії ДСНС зареєстровано 4 хибних виклики.

Станом на 08.09.2020 р. у Полтавському районі зафіксовано лабораторно підтверджених випадків COVID-19 – 44, з них, 23 – вилікуваних, 21 осіб з підтвердженим діагнозом коронавірус (5 госпіталізовано, 12 на амбулаторному лікуванні в КП «ПРКЦПМД»ПРР та 4 на амбулаторному лікуванні в ПМСД м.Полтава).

Із загальної кількості:

одужало        -        23

померло        -        0

хворіє   -                 21

Наразі здійснюються додаткові виїзди Мобільної бригади комунального некомерційного підприємства «Полтавська центральна районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради задля взяття ПЛР-зразків матеріалу для проведення лабораторних досліджень.