08.10.2020 року відбулося засідання районної призовної комісії

У ході засідання розглянуті питання призову громадян України на строкову військову службу з призначенням їх для служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, надання призовникам відстрочки від призову на строкову військову службу на підставах, передбачених статтею 17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», звільнення призовників від призову на строкову військову службу на підставах, передбачених статтею 18 цього Закону, взяття їх на облік військовозобов’язаних або виключення з військового обліку, направлення до лікувально-профілактичних закладів громадян, яких визнано тимчасово непридатними до військової служби, а також направлення до відповідних правоохоронних органів матеріалів на призовників, які ухиляються від призову на строкову військову службу.

В засіданні комісії взяли участь працівники Полтавської районної державної адміністрації, Полтавського районного військового комісаріату, Полтавського районного відділення поліції ГУНП в Полтавській області, КНП «Полтавська районна клінічна лікарня» Полтавської районної ради, Полтавської районної організації спілки ветеранів Афганістану та учасників бойових дій та місцеві засоби масової інформації.

Голова комісії перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Скриль націлив особовий склад комісії на правомірність прийняття рішень в ході  зарахувань призовників до команд,  надання відстрочки призовникам, а також правилах ведення військового обліку.