1 вересня 2020 року, заклади загальної середньої освіти Полтавського району відкрили двері для 2050 здобувачів освіти.

Традиційно, 1 вересня 2020 року, заклади загальної середньої освіти  Полтавського району відкрили двері для 2050 здобувачів освіти.

266 першокласників зустрілися з своєю першою вчителькою. Для них цей день був особливим і хвилюючим, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Відповідно до Постанови головного санітарного лікаря України № 50 від 22 серпня 2020 року усі заклади освіти району зустріли школярів, дотримуючись всіх протиепідемічних заходів.

Голова  Полтавської районної державної адміністрації Дмитро Романов, перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Скриль та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Веретільник привітали учнів Абазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Пальчиківського  НВК з цим визначним святом.