1 вересня в українських школах пролунає Перший дзвоник – особливе свято для першокласників та їхніх батьків. Саме з цим святом, початком нового навчального року, привітали дітей з багатодітних родин.

Перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Скриль, голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту РДА Наталія Веретільник вручили першокласникам шкільні ранці закуплені за кошти районного бюджету, відповідно до Програми підтримки соціально вразливих сімей, та побажали новоспеченим школярам міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань. А батькам – витримки й життєвої наснаги.

Довідково: всього у Полтавському районі проживає 496 багатодітних родин, які виховують 1699 дітей, віком від 0 до 23 років, з них – 89 першачків.