10 червня відбулася щотижнева нарада, яку провів голова райдержадміністрації Дмитро Романов.

10 червня відбулася щотижнева нарада, яку провів  голова райдержадміністрації Дмитро Романов.  Розглядалися питання:

1. Про роботу районної спостережної комісії, доповідав головний спеціаліст з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Вадим Віннік:

«Акцент в роботі спостережної комісії поставлений на покращення виховної роботи і нагляду за поведінкою осіб умовно-достроково звільнених від покарання.

Протягом року спостережною комісією при Полтавській районній державній адміністрації проведено 10 засідань спостережної комісії, на яких погоджувалися протоколи, постанови і подання, виправних установ БВК      № 16, КВК № 29, НВК № 65, які знаходяться на території Полтавського району щодо засуджених громадян на умовно-дострокове звільнення від відбування  покарання  або заміни невідбутої частини покарання більш м'яким та на зміну умов тримання у межах однієї кримінально-виконавчої установи закритого типу.

Протягом поточного року спостережною комісією було затверджено 84 постанови/подання виправних установ району. З них 72 постанови про умовно-дострокове звільнення і 12 подань щодо зміни умов тримання засуджених в межах однієї установи.

Проведено 3 виїзні засідання на території виправних колоній району стосовно розгляду особових справ засуджених на умовно-дострокове звільнення та заміни невідбутої частини покарання більш м’яким. Головою та заступником голови здійснено 5 виїзних прийомів засуджених на території виправних установ району. З усіма особами проводились профілактичні бесіди щодо коректної поведінки та недопущення незаконних діянь у суспільстві.

Постійно ведеться облік та організовано громадський контроль за звільненими з виправних колоній осіб, які прибувають на територію Полтавського району. За  рік в Полтавський район прибуло 24 особи, звільнена з місць позбавлення волі.

Спостережною комісією здійснюється співпраця з Полтавським районним Центром зайнятості щодо працевлаштування громадян, які звільнились з місць позбавлення волі.

По районній комплексній програмі профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки для удосконалення матеріально-технічної бази установ, покращення побутових умов засуджених з місцевого бюджету було виділено по 100 тис. грн. установам виконання покарань в 2018 році.

Головними проблемами осіб звільнених з місць позбавлення волі є питання працевлаштування та питання здоров’я. Загальне та флюрографічне обстеження вищезазначені особи можуть пройти на загальних основах і головне безкоштовно, але більшість з них не користується даною послугою».

2.  Про роботу зі зверненнями громадян у фінансовому управлінні райдержадміністрації, доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Галина Данько.

Про техногенну безпеку в районі за період з 02 травня по 09 червня доповів головний спеціаліст з питань цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Вадим Віннік. Так, за минулий тиждень в районі зареєстровано:

05.06.2020 року – с. Патлаївка, Сем’янівська сільська рада, ліквідація наслідків негоди на час несприятливих погодних умов (прибирання повалених дерев), НС ліквідовано.

09.06.2020 два випадки утоплення в природній водоймі с. Макухівка, в природній водоймі с Горбанівка.

Станом на 09.06.2020 р. у Полтавському районі зафіксовано лабораторно підтверджених випадків COVID-19 – 7, з них, 7 – вилікуваних, 0 – хворих.

Останній лабораторно підтверджений хворий на COVID-19 вилікуваний – 15.05.2020 р.

Також, Вадим Віннік нагадава присутнім про правила безпечної поведінки на воді та біля води.