11 лютого у селі Жуки, з нагоди 350-річчя від Дня народження видатного історичного діяча, літописця козацької доби Самійла Величка, відбулися урочисті заходи.  У заході взяли участь: голова районної ради Михайло Кононенко, перший заступник голови районної державної адміністрації Валентин Герасименко, директор Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського Олександр Супруненко, регіональний представник Українського інституту національної пам’яті в Полтавській області Олег Пустовгар, керівники комунальних закладів районної ради, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники громадськості, козацтва, працівники Тахтаулівського НВК, місцеві мешканці.

Представники Полтавської єпархії ПЦУ на чолі з ієромонахом Іоанном Луценком відправили панахиду, після чого керівництво району та всі присутні поклали квіти до Пам’ятного знаку Самійла Величка.