14 ГРУДНЯ - ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ЛІКВІДАТОРІВ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС, члени Ваших родин!

Минуло вже багато років від дня однієї з найбільших катастроф України — аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий. І так сталося, що саме ліквідатори стали першими, хто кинувся на приборкання радіаційної стихії ціною власного здоров’я та життя.

Для того, аби відзначити подвиги цих людей Указом Президента від 10 листопада 2006 року 14 грудня відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Тож, щороку саме в день завершення будівництва саркофага над четвертим блоком АЕС ми вшановуємо відважних ліквідаторів, які є поруч з нами, і вклоняємося пам’яті тих, хто відійшов у небуття.

Висловлюємо щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні нагород, ні відзнак, навіть не усвідомлюючи усієї небезпеки, на яку наражалися.

Ми у невідплатному боргу перед Вами.

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя та усіх благ. Нехай сонце зігріває вас своїм теплом ще багато-багато років!

З повагою,

Голова райдержадміністрації                                     Голова районної ради

І.Карімов                                                          М.Кононенко