14 січня 2020 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови спостережної комісії Вадима Вінніка

Версія для друкуВерсія для друку

14 січня 2020 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови спостережної комісії Вадима Вінніка.

На повістці дня було направлення матеріалів до суду з приводу застосування умовно-дострокового звільнення до засуджених виправних установ «Божковська виправна колонія № 16» та «Надержинщинська виправна колонія № 65» за результатами розгляду подань цих установ.

Також Виправною установою «Крюковська виправна колонія № 29» для погодження було представлено характеристику на гр. Х, який претендує на застосування до нього акту помилування.

За наслідками розгляду подань виправних колоній комісією було затверджено 4 подання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення, 1 подання про направлення матеріалів до суду про заміну невідбутої частини покарання більш м’яким.

Також були підведені підсумки роботи спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації за 2019 рік, а саме, протягом звідного періоду проведено 21 засідання, з яких 4 виїзних у виправних колоніях, розглянуто 181 подання щодо умовно-дострокового звільнення засуджених, інші питання, що стосувалися умов утримання в установах виконання покарань.

 

Наверх ↑