14 січня 2020 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації під головуванням заступника голови спостережної комісії Вадима Вінніка.

На повістці дня було направлення матеріалів до суду з приводу застосування умовно-дострокового звільнення до засуджених виправних установ «Божковська виправна колонія № 16» та «Надержинщинська виправна колонія № 65» за результатами розгляду подань цих установ.

Також Виправною установою «Крюковська виправна колонія № 29» для погодження було представлено характеристику на гр. Х, який претендує на застосування до нього акту помилування.

За наслідками розгляду подань виправних колоній комісією було затверджено 4 подання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення, 1 подання про направлення матеріалів до суду про заміну невідбутої частини покарання більш м’яким.

Також були підведені підсумки роботи спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації за 2019 рік, а саме, протягом звідного періоду проведено 21 засідання, з яких 4 виїзних у виправних колоніях, розглянуто 181 подання щодо умовно-дострокового звільнення засуджених, інші питання, що стосувалися умов утримання в установах виконання покарань.