14 жовтня 2019 року відзначатиметься державне свято – День захисника України, православне свято Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва

14 жовтня 2019 року відзначатиметься державне свято – День захисника України. Цього дня також відзначатимуться православне свято Покрови Пресвятої Богородиці, яка в наших національних традиціях здавна ототожнювалася з покровителькою захисників рідної землі, та День Українського козацтва, встановлений Указом Президента України від 07.08.1999 № 966.

Вітаємо з цими знаменними святами всіх чоловіків України, гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам!