15 червня 2020 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

15 червня 2020 року відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій з порядком денним:

1. Про епідемічну ситуацію на території Полтавського району в умовах послаблення протиепідемічних заходів та дотримання карантину з метою запобігання поширенню на території району гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Про вжиття заходів  для попередження виникнення загорянь на полігонах твердих побутових відходах (сміттєзвалищах)  у пожеженебезпечний період на території Полтавського району.

3. Про запобігання виникненню нещасних випадків на водних об’єктах району під час купального сезону 2020 року.

4. Про виконання заходів протипожежного захисту зернових та технічних культур, грубих кормів врожаю 2020 року та запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на території Полтавського району.

ПРОТОКОЛ №16