15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів - «афганців»!

Версія для друкуВерсія для друку

15 лютого – День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

Шановні ветерани війни в Афганістані, члени сімей воїнів -  «афганців»!   Шановні учасники бойових дій на території інших держав! 

15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.  Це день пам’яті про події війни в Афганістані та в інших країнах, вшанування усіх воїнів – інтернаціоналістів, кому довелося воювати в чужих країнах.

            Сини України завжди чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок. Ми шануємо їхній героїзм і звитягу. Ми захоплюємося найкращими людськими якостями тих, хто пройшов крізь  всі «гарячі точки», не посоромивши своєї честі та гідності.    

Сьогодні ми схиляємо голови перед тими синами і дочками України, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок в Афганістані , вклоняємося їхній мужності.

           Для Українського народу, воїнів Збройних Сил України духовні цінності учасників бойових дій, їхній досвід мають величезне значення.  

          Зразки свідомого виконання обов’язків, які демонстрували наші співвітчизники, відіграють неоціненну роль у вихованні нинішнього покоління воїнів, формуванні у них мотивації до сумлінного виконання військового обов’язку та захисту рідної Вітчизни.

           Важливо, що, зберігаючи бойове братерство, ветерани передають досвід молодим воїнам Збройних Сил України та підтримують матерів, вдів і дітей полеглих побратимів.

           Напередодні вшанування Дня пам'яті воїнів-інтернаціоналістів висловлюємо шану й подяку всім ветеранам трагічної афганської війни та українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі і честі.

Зичимо всім міцного здоров'я, миру, щастя й добра.

 

Наверх ↑