20 листопада щотижневу нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, служб району провів заступник голови райдержадміністрації Олексій Губічев.

На нараді розглянули питання виконання комплексного плану заходів профілактики боротьби з грипом,гострими респіраторними інфекціями серед населення Полтавського району.

«Медичні працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, є необхідна кількість дезінфікуючих та антисептичних засобів. Проведена імунізація серед медичних працівників. У зв’язку з відсутністю в районі інфекційного відділення, на період відсутності ускладнення епідситуації, всі потребуючі госпіталізуються до Полтавської обласної клінічної інфекційної лікарні.На випадок виникнення епідемії грипу передбачена перепрофілізація цілодобових ліжок філії терапевтичного відділення розміщених в с. Мачухи (25 ліжок) та 10 ліжок в дитячому відділенні», - повідомив головний лікар Полтавської центральної районної клінічної лікарні Олег Мехедько.

При виникненні епідускладнень, до роботи передбачено залучити додаткові сили медичних працівників (підготовлені списки лікарів і середніх медичних працівників) та автотранспорт. Лікарня забезпечена в достатній кількості необхідними деззасобами.

В структурних підрозділах лікарні сформований резерв лікарських засобів та вироби медичного призначення, для першочергового лікування і невідкладної допомоги.

Проводиться епідеміологічний нагляд за рівнем захворюваності на грип та ГРВІ з наступним щотижневим інформуванням населення з відповідного питання. Фахівцями центральної районної клінічної лікарні активізована просвітницька робота серед мешканців району щодо заходів з профілактики грипу та ГРВІ, неспецифічної профілактики та підвищення захисних сил організму; підготовлені необхідні матеріали для преси та розміщення на ВЕБ-сайті закладу.

Участь у нараді взяв голова районної ради Михайло Кононенко. По закінченню наради було надано відповідні доручення.