21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи.

День гідності та свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору.

Низько вклоняємося героям Небесної сотні, адже їх подвиг є неоціненним для України. Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави.

Бажаємо мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам!

Слава Україні!

Голова райдержадміністрації           І.Карімов                                          Голова районної ради            М.Кононенко