111

22 січня у знак єднання та вшанування української державності відбулись урочистості заходи в Полтавькому районі.

З нагоди відзначення 100-річчя Соборності України голова райдержадміністрації Ігор Карімов, голова районної ради Михайло Кононенко, голова постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, будівництва, комунального господарства, підприємництва, зв’язку, торгівлі та побуту Павло Оленєв разом з очільником Щербанівської ОТГ Ігорем Проциком взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку у Щербанях.

Працівники культури району виконали Гімн України, до чого долучилися всі присутні на святкуванні.