25 травня на базі Районного будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення 20-ї річниці Полтавського міського козацького куреня Козацького війська Запорізького низового. Радісна та довгоочікувана подія зібрала чимало гостей. Святкуванню ювілейної річниці полтавського козацтва не завадив навіть сильний грозовий дощ.

Дорогих гостей, мужніх козаків вітали перший заступник голови РДА Валентин Герасименко, голова районної ради Михайло Кононенко, депутат Полтавської міської ради Володимир Корчака.

З 20-ю річницею успішної діяльності своїх побратимів поздоровив отаман Полтавського міського козацького куреня КВЗН Сергій Данілов.

Хвилиною мовчання присутні в залі пом’янули світлу пам’ять полеглих у боях воїнів за незалежність і свободу України.

Красу та міць бойового мистецтва демонстрували учасникам свята юні вихованці Полтавського обласного військово-патріотичного центру «Воїн» (керівник Олег Бариш). У фойє була представлена виставка зброї.

Працівники культури району та запрошені на урочистості аматори народного мистецтва презентували гостям цікаву й насичену концертну програму. Свою творчість глядачам дарувала Вікторія Караман, Анна Дяченко народний самодіяльний гурт «Ренесанс» Тростянецького СБК, ветерани народного ансамблю танцю «Світанок» Будинку Науки і техніки залізничних перевезень, гурт «Витівки» Зінцівського СБК, Наталія Дубовик, народний аматорський ансамбль «Веселі Солохи», народний самодіяльний гурт «Козацька доля» та народний аматорський хоровий колектив «Червона калина» Тростянецького СБК.

По закінченню концертної програми гостей частували смачною козацькою кашею.