27 червня 2018 року на території районного Будинку культури, відбулося районне свято до Дня молоді та Дня Конституції України

27 червня на території  районного Будинку культури відбулись урочистості з нагоди святкування Дня молоді та Дня Конституції України, організовані відділом культури райдержадміністрації, сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, районним Будинком дитячої та юнацької творчості та іншими структурними й територіальними підрозділами.

З вітальним словом до присутніх звернулися голова Полтавської районної державної адміністрації Ігор Карімов, голова Полтавської районної ради Михайло Кононенко та голова Щербанівської сільської ради Полтавського району Ігор Процик привітали присутніх зі святом, побажали усім миру, міцного богатирського здоров’я, матеріального процвітання нашого краю та збагачення кожної родини.

На початку заходу за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, активну життєву позицію, ініціативність, відповідальність, та з нагоди Дня Конституції України голови вручили Почесні грамоти районної ради, почесні грамоти районної державної адміністрації та почесні грамоти Щербанівської сільської ради кращим працівникам, волонтерам та причетним громадянам до відзначення відповідних дат.

Окрім цього, привітали матерів-героїнь та вручили відповідні почесні звання й відзнаки від Держави, а також цінні подарунки і квіти від голів Щербанівської та Ковалівської сільських рад. Ними стали: Корабельнікова Тетяна Анатоліївна (с.Нижні Млини) та Васильченко Анастасія Іванівна (с.Ковалівка).

Програма включала в себе святкову концертну програму за участю кращих художніх колективів, смачно приготовану кашу від громадської організації «Полтавська районна спілка ветеранів Афганістану (учасників бойових дій)», фото-зони, показові виступи громадських та спортивних організацій, серед яких виступ військово-спортивного центру «Воїн» та спортивного клубу змішаних єдиноборств «Бу-До», а ткож безкоштовну розважальну частину для дітей з аніматорами, майстер-класами, батутами, батутами-гірками та солодкою ватою. З 20:00 до 23:00 була святкова дискотека.

Всі, хто завітав на свято отримали тільки позитивні емоції!