27 листопада відбулося засідання Ради регіонального розвитку Полтавського району.

27 листопада перший заступник голови райдержадміністрації Валентин Герасименко спільно з головою районної ради Михайлом Кононенком провели Раду регіонального розвитку Полтавського району з представниками місцевого самоврядування району.

Присутні розглянули перспективу розвитку району на наступні роки, відзначили досягнення району та обговорили етапи розробки Перспективного плану розвитку Полтавської району на 2019-2021 роки.

За результатами проведення засідання було надано доручення органам місцевого самоврядування разом з депутатським корпусом провести громадські обговорення всих тих заходів, які не обхідно включити до Перспективного плану. для цього необхідно залучити широке коло громадськості та визначити основні пріорітети напрямку роботи кожної громади, кожної сільської ради.

"Мова йде про визначення перспективних об’єктів медицини, освіти, спорту, культури, малого та середнього бізнесу, залучення інвестицій та створення нових робочих місць", - наголосив Валентин Герасименко.

Остаточний Перспективний план розвитку Полтавського району на 2019-2021 роки представлять на одному з засідань районної ради.