28 січня голова районної державної адміністрації Ігор Карімов провів щотижневу нараду з керівниками структуриних підрозділів райдержадміністрації , підприємств та організацій району.

28 січня голова районної державної адміністрації Ігор Карімов провів щотижневу нараду з керівниками структуриних підрозділів райдержадміністрації, підприємств та організацій району.

На щотижневій нараді розглянули питання

1. Про роботу архівного відділу райдержадміністрації за 2019 рік.

2. Про роботу зі зверненнями громадян у службі у справах дітей райдержадміністрації.

3. В порядку контролю:

3.1. Про зміни в законодавстві.

3.2. Про техногенну ситуацію в районі з 21.01.2020 по 27.01.2020 року.

Голова райдержадміністрації Ігор Карімов спільно з головою районної ради Михайлом Кононенком подякували за багаторічну сумлінну працю (20 років), високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток Полтавського району та у зв"язку із припиненням державної служби Півню Миколі Миколайовичу, начальнику Управління Державної казначейської служби України в Полтавському районі Полтавської області.