28.01.2020 року відбулося засідання конкурсного комітету при райдержадміністрації по визначенню пасажирських перевізників наавтобусних маршрутах загального користування,які не виходять за межі території Полтавського району.

Заяви на конкурс подали тільки шість перевізників. Об’єкти конкурсу № 1 (Полтава АС-1 - Пальчиківка), об’єкт № 2 (Полтава АС-2 – Полтава АС-4 («Південна»)  – Нестеренки – Мар'ївка), об’єкт № 3 (Полтава АС-2 – Полтава АС-3 – Гожули – Зорівка та Полтава АС-2 – Степне гр.№2), об’єкт № 5 (Полтава АС-2 – Полтава АС-4 («Південна») – Курилехівка), об’єкт № 6 (Полтава АС-2 – Полтава АС-4 («Південна») – Рунівщина), об’єкт № 11 (Полтава АС-2 – Полтава АС-4 («Південна») – Черкасівка – Божкове) не розглядаються, оскільки відсутні перевізники-претенденти, тому дані маршрути будуть виставлятися на наступне засідання конкурсного комітету.

Переможцями конкурсу на приміських маршрутах визначено наступних перевізників:

- автобусний маршрут загального користування №171-19 Хутір Буцківка – Полтава АС-1 – ТЦ «МЕТРО» переможцем конкурсу визначено ФОП Поченка Павла Олександровича;

- автобусний маршрут загального користування №142-19 Полтава АС-2 – Судіївка, гр.№1 переможцем конкурсу визначено ФОП Галушко Ігоря Володимировича;

- автобусний маршрут загального користування №142-19 Полтава АС-2 – Судіївка, гр.№2 переможцем конкурсу визначено ФОП Шупика Михайла Миколайовича;

- автобусний маршрут загального користування №185-19 Полтава АС-2 – Вовківка переможцем конкурсу визначено ФОП Іванченка Володимира Георгійовича;

- автобусний маршрут загального користування №113-19 Полтава АС-1 – Івашки переможцем конкурсу визначено ФОП Волинця Леоніда Івановича.

Райдержадміністрацією буде укладено договори про організацію перевезень пасажирів автомобільним транспортом терміном на п’ять років із вищевказаними автомобільними перевізниками – переможцями конкурсу.