29 серпня у рамках відзначення Дня Незалежності України, напередодні Дня знань, у Полтавському районі відбулася традиційна акція «Школярик», до участі в якій були запрошені діти пільгових категорій. Організовували та провели її Полтавський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Цього року більше 250 дітей з багатодітних родин, родин учасників АТО, членів сімей загиблих учасників АТО, діти із сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, мали можливість відвідати Полтавський академічний обласний ляльковий театр, де в чудовій святковій атмосфері на них чекали веселі ігри, розваги з мультиплікаційними героями, привітання, перегляд вистави «Пів жменьки» та подарунки – набори шкільного приладдя. Дітям були вручені  подарунки – зошити, пенали, фарби, все, що необхідно для навчання в школі. До формування наборів підходили виважено - відповідно до віку та статі дитини. Тож, батьки дітей були задоволені за допомогу та дякували за підтримку у придбанні необхідного. Проведення такого заходу стало можливе, завдяки коштам, які були виділені Полтавською районною радою. На святковий захід завітав заступник голови Полтавської райдержадміністрації Губічев Олексій Віталійович.

Тож бажаємо школярам та їхнім батькам здоров’я, благополуччя у родинах, терпіння та невпинної жаги до знань.