3 січня відбулася спільна нарада керівництва району з головами об'єднаних територіальних громад

3 січня 2018 року було проведено нараду голови районної державної адміністрації Ігоря Карімова та голови районної ради Михайла Кононенка  з головами об’єднаних територіальних громад та головними розпорядниками бюджетних коштів.

Головним питанням стало - подальша взаємодія і співпраця. Обговорили  питання фінансування закладів, які розміщені на території ОТГ.

Розпорядники коштів отримали доручення до 5 січня подати до фінансового управління відповідні розрахунки та подати їх на розгляд до ОТГ.

Також, Валерій Білокінь, голова Мачухівської ОТГ повідомив, що в Полтавському районі створена асоціація голів ОТГ.