30 жовтня 2020 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

30 жовтня 2020 року відбулося засідання спостережної комісії при Полтавській районній державній адміністрації, яку провів голова спостережної комісії Віктор Скриль. 

Особливу увагу головою комісії було приділено роботі служб, структурних підрозділів райдержадміністрації щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання, проведенню роботи щодо вирішення соціально-побутових питань осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі та надання їм натуральної допомоги (продукти харчування, одяг) при потребі.

Також на порядку денному розглядалося питання про направлення матеріалів до суду з приводу застосування умовно-дострокового звільнення до засуджених державних установ Божковська виправна колонія № 16, Надержинщинська виправна колонія № 65, Крюківська виправна колонія № 29 за результатами розгляду подань цих установ.

За наслідками розгляду подань виправних колоній спостережною комісією при Полтавській райдержадміністрації постановою було погоджено подання виправних колоній про направлення матеріалів до суду з приводу застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення.

Особливу увагу головою комісії було приділено роботі служб, структурних підрозділів адміністрації щодо соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання, проведенню роботи щодо вирішення соціально-побутових питань осіб, які були звільнені з місць позбавлення волі та надання їм натуральної допомоги (продукти харчування, одяг) при потребі.

Секретар спостережної комісії Любов Костенко        

Наверх ↑