10 лютого 2018 р. в селі Жуки громада Полтавського району відзначала знаменну дату в історії українського народу – 300-річчя від часу створення монументального твору історико-мемуарної прози ХVІІ – ХVІІІ століть – «Літопис» Самійла Величка.

Представники районної та обласної влади, жителі Жуків, козацтво зібралися біля пам’ятного знаку Самійлу Величку та у супроводі тематичних композицій із квітами вшанували пам’ять земляка-літописця.

У рамках заходу ведуча розповіла про роль Самійла Величка і його «Літопису» у європейській і світовій історії, у розбудові Української держави. У виконанні пісенно-танцювального ансамблю «Полтава» прозвучали пісні про козаків та нашу державу.

Тож будьмо горді своїми уславленими попередниками, щирі у любові до свого рідного краю! Будьмо достойними майбутнього нашої української козацької держави!