5 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера

5 грудня уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера

З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна.

Від усієї душі вітаємо всіх учасників волонтерського руху на Сумщині, бажаємо їм життєвої наснаги, невичерпного оптимізму й віри у завтрашній день. Разом ми обов’язково переможемо, відстоїмо своє святе право на гідне життя у вільній, демократичній, процвітаючій Українській державі!

Дякуємо всім, хто присвячує свій талант, час, енергію індивідуальним і колективним акціям, виявляє щире бажання допомогти іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно!

Голова райдержадміністрації                                                                                                            Голова районної ради

І.Карімов                                                                                                                               М.Кононенко