8 жовтня 2019 року на щотижневій нараді в райдержадміністрації розглянули питання «Про проведення Міжнародного Дня людей похилого віку» та «Про роботу зі зверненнями громадян у Валківській сільській раді».

Начальник управління соціального захисту райдержадміністрації Олена Носенко зазначила, що метою проведення Міжнародного Дня людей похилого віку у 2019 році являється забезпечення гарантій надійного соціального захисту ветеранів війни та праці, що є одним з пріоритетів соціальної політики. У Полтавському районі завдяки злагодженій співпраці органів виконавчої влади та місцевого самоврядування чимало робиться для забезпечення гідного життя ветеранів.

З нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку за рахунок благодійних коштів працівники Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальної послуг) Полтавського району відвідали підопічних, які перебувають на обслуговувані, та подарували подарунки.

З нагоди Дня людей похилого віку 04 жовтня 2019 року в районному будинку культури с. Щербані проведено святковий вогник для людей, які внесли вагомий внесок у розвиток району.