Апаратна нарада

Сьогодні у голови райдержадміністрації Ігоря Карімова відбулась оперативно-розпорядча нарада, на якій розглянули питання стану підготовки житлово-комунального господарства району в  осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

«Підготовка до опалювального сезону 2018-2019 років об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району розпочалася з травня 2018 року. З метою своєчасної і якісної підготовки житлово-комунального господарства усіх форм власності району до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року прийнято розпорядження голови райдержадміністрації «Про підсумки роботи житлово-комунального господарства району в осінньо-зимовий період 2017/18 року та завдання з підготовки до роботи в опалювальному сезоні 2018/19 року» № 183 від 08.05.2018 року», - доповів начальник    відділу  житлово- комунального  господарства, транспорту  та  цивільного захисту   райдержадміністрації Олександр Семенко.

За інформацією відділу освіти до опалювального сезону 2018-2019 років буде підготовлено 26 загальноосвітніх навчальних закладів, з них: 16 шкіл І-ІІІ ступеню (1 гімназія, 8 навчально-виховних комплексів, 7 загальноосвітніх шкіл), 4 школи І-ІІ ступеня та 6 шкіл І ступеня.

22 заклади мають газове опалення та 4 заклади опалюються твердим паливом.

На сьогоднішній день відділом освіти виготовлено проектно-кошторисну документацію по об’єктам:

-капітальний ремонт теплогенераторної із заміною котлів Божківського НВК ;

-капітальний ремонт зовнішньої тепломережі Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Також проведено коригування проектів по об’єктам:

-капітальний ремонт системи теплопостачання із заміною котлів Степненського НВК;

В закладах освіти проведено ремонти систем опалення та теплогенераторних, а саме: поточний ремонт системи опалення Коломацької ЗОШ І-ІІІ ст., Новоселівської ЗОШ І-ІІІ ст. та в дошкільному підрозділі Супрунівського НВК.

За інформацією комунального підприємства «Полтавський районний клінічний центр первинної медичної допомоги» Полтавської районної ради медичні заклади Полтавського району частково готові до осінньо-зимового періоду 2018-2019 р.

Так на даний час триває капітальний ремонт в Валківській АЗП-СМ та Сем’янівській АЗП-СМ (з заміною вікон та дверей на металопластикові, з заміною даху та утеплення стін), виконані проектні роботи для проведення ремонту на Бугаївському ФАПі та виділені кошти Сем’янівської сільської ради на проведення капітального ремонту, проводиться поточний ремонт в Пальчиківській та Рунівщинській АЗП-СМ.

Проведена закупівля твердого палива в Кованьківському та Безручанському ФАПах.

Комунальними підприємствами проводяться поточні ремонти покрівель на будинках, проводяться роботи з остеклення під’їздів та ущільнення дверей.

З метою недопущення безкоштовного споживання послуг та зменшення наявної дебіторської заборгованості споживачів, житлово-комунальним підприємством проводиться позовно-претензійна робота.

Також, на нараді розглянули питання роботи зі зверненнями громадян в Новоселівській сільській раді. А начальник відділу представництва Першого полтавського місцевого  центру  з надання безоплатної правової допомоги Юрій Ночовний  підвів підсумки результатів роботи центру у 3 кварталі 2018 року на території Полтавського району.

Участь у нараді взяв голова районної ради Михайло Кононенко.

По закінченню наради були надані відповідні доручення.