Бути здоровим - ЗДОРОВО!

Бути здоровим - ЗДОРОВО!

Протягом квітня місяця 2019 року на всій території України проводиться Всеукраїнський фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.

Головною метою Фестивалю є пропаганда активного способу життя, як одного з чинників гармонійного розвитку людини, презентація ранкової зарядки як основи формування сталої звички регулярних занять фізичною культурою і спортом та ведення здорового способу життя.

В Полтавському районі програма Фестивалю включала в себе загальнорозвиваючі вправи під музичний супровід, розважальні конкурси та різноманітні рухові активності серед усіх бажаючих.

Участь у фестивалі взяли майже всі загальноосвітні навчальні заклади району, працівники сільських рад, учні гуртків та інша громада району.

У програмі фестивалю відбувалися безліч заходів, які сприяли формуванню правильної постави, рухових навичок, координації рухів, просторового орієнтування, розвитку фізичних якостей, таких як: ранкова зарядка за участю учнів 1-11 класів та вчителів загальноосвітніх закладів району; загальношкільні заходи та флеш-моби «Рух заради здоров’я»; загальношкільна акція «Ми за здоровий спосіб життя»; спортивні змагання «Рух – це життя!»; лекції щодо призначення ранкової зарядки: «Ранкова гігієнічна гімнастика»; марафон «У здоровому тілі – здоровий дух»; бесіда медичної сестри для учнів, вчителів та батьків «Здоров’я може мати дуже дорогу ціну»; конкурси з різних видів спорту; веселі старти та естафети; розважально-спортивні ігри; рухові ігри на перервах; розповсюдження листівок та пам’яток серед громадян району на тему: «Бути здоровим ЗДОРОВО!», «Рух – це життя», «Спорт краще ніж куріння», «Я обираю спорт» та інші.

Найактивніші учасники районного Фестивалю нагороджені грамотами сектору у справах сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації. А також, три найкращі заклади Полтавської області будуть нагородженні кубками, грамотами та спортивним інвентарем від Полтавського обласного центру фізичного здоров’я населення ,,Спорт для всіх”.