Цьогоріч 11 серпня відзначають своє професійне свято працівники будівельної галузі.

Будівельники, ви особливі люди! Ви завжди несли у своїй роботі величезну відповідальність. Ми зобов’язані успіхом в грандіозних будівництвах і створенні найрізноманітніших будівельних об’єктів.

Ви обрали дуже складну і водночас надзвичайно важливу професію, оскільки будівельна галузь є одним з головних індикаторів розвитку та стабільності економіки держави.

Зичимо вам здоров’я, успіхів, натхнення та родинного благополуччя. Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а Полтавському району – процвітання!

З повагою,

районної державної