Держава надає житло дітям-сиротам

Держава надає житло дітям-сиротам   У 2019 році Урядом вперше прийнято ряд нормативних документів щодо забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Відповідно Постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2019 року № 616 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 року № 877» затверджено Порядок та умови надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

На виконання вищевказаної постанови з державного бюджету місцевим бюджетам були виділені кошти відповідно потреби у придбанні житла дітям-сиротам. Полтавському району було виділено кошти для придбання житла трьом дітям-сиротам.

Протягом 2019-2020 років управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації спільно з виконавчим комітетом Терешківської сільської ради проведена відповідна робота. 16 червня Євгенія Бєлявська, дитина-сирота, отримала вітання з нагоди придбання власної 2 кімнатної квартири за власним вибором.

Євгенії 19 років, вона виховувалася у прийомній родині. На квартирному обліку перебувала по Терешківській сільській раді. Наприкінці 2019 року їй була надана грошова компенсація, яка виплачена з коштів субвенції державного бюджету на придбання житла.

Зараз надається допомога у підборі житла двом дітям-сиротам Полтавського району. Сподіваємося, наступного року держава виділить додаткові кошти, щоб могли забезпечити житлом тих дітей, які знаходяться на черзі. Дітей-сиріт потрібно підтримувати постійно, адже вони – майбутнє нашої країни. Євгенія отримала хорошу можливість розпочати нове, насичене яскравими подіями, життя. А ми частково допомогли цьому реалізуватися.