До кінця року райдержадміністрацією заплановано затвердити ще 10 генеральних планів

Сьогодні,  4 грудня, на нараді у голови райдержадміністрації Ігоря Карімова розглянули це питання. З 2013 року виготовлено та затверджено 35 генеральних планів населених пунктів. До кінця року планується затвердити ще 10, що складає 31 % від загальної кількості населених пунктів.

"Своєчасне виготовлення планувальної містобудівної документації дасть можливість значно скоротити погоджувально-дозвільну процедуру в містобудуванні, а також сприятиме покращенню інвестиційного клімату в районі», - зауважив голова райдержадміністрації.

Як зазначив у своїй доповіді начальник відділу капітального будівництва, містобудування та архітектури райдержадміністрації Андрій Закора за останні роки виготовлення та затвердження генеральних планів збільшилось. Так, у 2013 році затверджено (2) - с.Розсошенці, с.Горбанівка, у 2015 (1) - с.Соснівка, у 2016 (3) - с.Абазівка, с.Гожули, с.Новоселівка, у 2017  (12) - с. Копили,  с.Терешки, с.Щербані, с.Шмиглі, с.Жуки, с.Тахтаулове, с.Ковалівка, с.Супрунівка, с.Івашки, с.Говтвянчик, с.Мильці, с.Шостаки, у 2018 році (17) - с.Михайлики, с.Писаренки, с.Микільське, с.Цибулі, с.Макухівка, с.Андрушки, с.Мачухи, с.Байрак, с.Кованчик, с.Куклинці, с.Мазурівка, с.Васьки, с.Миколаївка, с.Снопове, с.Терентіївка, с.Судіївка, с.Шевченки.