До уваги жителів Полтавського району.

До уваги жителів Полтавського району.

Через встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, деякі родини зазнали труднощів і потребують сторонньої допомоги.

Сектором у справах сім’ї, молоді та спорту відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації, за проханням громадян, постійно здійснюється збір речей (одяг, взуття, іграшки, книги й інше) для людей, які цього потребують, зокрема: багатодітних, малозабезпечених та інших людей Полтавського району.

Отже, якщо Ви знаєте подібні родини, просимо їх поінформувати щодо можливості отримання певної гуманітарної допомоги (пн.-пт. з 9:00 до 17:00) за адресою: м.Полтава, вул.Шевченка, 5, 22кабінет (шафа знаходиться в коридорі). Тел: 519264, 0997233625.