До відома громадян Полтавського району!

Версія для друкуВерсія для друку

До відома громадян Полтавського району!   З вересня місяця поточного року до управління соціального захисту населення райдержадміністрації передані певні напрямки роботи, а саме: видача посвідчення батьків багатодітної родини, видача посвідчення дитини з багатодітної родини, видача довідки, що за місцем реєстрації посвідчення не видавалось та оформлення іншої документації, що стосується багатодітних сімей;

  • прийом заяв щодо здійснення домашнього насильства або насильства за ознакою статі, підтримка відповідних осіб та координування подальшої роботи щодо його протидії;

  • підтримка осіб, які постраждали від торгівлі людьми, встановлення відповідного статусу постраждалої особи;

  • підтримка осіб, які постраждали від гендерної рівності;

  • оплата послуг з надання соціальної допомоги в закладах соціального спрямування для осіб, які постраждали від торгівлі людьми, гендерної нерівності, домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

За роз’ясненнями та подальшими уточненнями Ви можете звернутись за адресою: місто Полтава, вул.Короленка, 7, каб.8. Довідки за телефоном: 609146, 0997233625.

Відповідальна особа: Костенко Любов Олексіївна – завідувач сектору сімейної та гендерної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

 

Наверх ↑