Допомога ветеранам Другої світової війни

Допомога ветеранам Другої світової війни  8-9 травня Україна відзначила День пам’яті та примирення та День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Друга світова війна стала найбільш кривавою в історії людства. Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Цей святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ.

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в Полтавському районі зареєстровані та проживають 1590 ветеранів : осіб з інвалідністю внаслідок війни -169 , учасників бойових дій - 867, учасників війни – 360,членів сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни – 192, постраждалих учасників Революції Гідності – 2.

Згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 19.02.2020 року №112 «Деякі питання виплати у 2020 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» в квітні 2020 року кожному ветерану виплачена грошова допомога відповідно до категорії пільговика.

Відповідно до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 - 2020 року та районної  програми надання одноразової матеріальної допомоги на 2016 – 2020 роки прийнято рішення про проведення в поточному році виплати одноразової грошової допомоги особам з інвалідністю внаслідок Другої світової війни по 1000 грн. кожному. За рахунок коштів обласного бюджету виплачена одноразова грошова допомога 2 ветеранам.

За ініціативою Полтавської районної державної адміністрації та Полтавської районної ради таку допомогу отримали 6 ветеранів війни.

Не стоять осторонь сільські голови, депутати, керівники підприємств району. В кожній громаді гідно вшанували ветеранів, надали грошову або матеріальну допомогу (продуктові набори). Слід відзначити Супрунівську сільську раду, з місцевого бюджету якої було виділено по 10 000 грн. кожному ветеранові.

Слава всім, хто захищав і захищає Україну від агресії!