Дорогі наші матусі !!! Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Дорогі наші матусі !!! Прийміть найсердечніші вітання з прекрасним святом – Днем матері!  Мама... Це - найдорожча і найцінніша у світі людина для кожного з нас. Де б не були і щоб не робили, куди б не закинула нас доля і що б з нами не трапилося ми знаємо, що материнське серце все відчуває - про все знає.  Материнство – безцінний дар Божий, вічне джерело буття людського, основа сім'ї, роду і народу. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами своєї Батьківщини.

Доземний уклін Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну кропітку працю.         Від усієї душі бажаємо нашим дорогим матерям здоров'я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення Вам і Вашим родинам!

З повагою,

Голова райдержадміністрації    І.КАРІМОВ                                                            Голова районної ради      М.КОНОНЕНКО