Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди 28-ї річниці незалежності України!!!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність. Він нагадує нам про те, що варто думати про день завтрашній, про майбутні покоління, про нашу відповідальність як перед собою, так і перед історією.

Пам’ятаймо всіх наших захисників, які віддали найцінніше – своє життя за Україну, за нову якість держави та її майбутнє.

Наша сильна, мужня, духовно багата нація зможе вистояти і в цих випробуваннях – ми обов’язково переможемо!

Зичимо усім нам мудрості, патріотизму, взаємної шани і мирного неба у цей непростий час. Тож докладаймо спільних зусиль для завершення великої місії – зберегти, розбудувати та уславити нашу Велику Єдину Україну!

І нехай у всіх добрих справах допоможе нам Бог!

районної державної

адміністрації