Економічна ефективність, інвестиційний розвиток, доступність та якість послуг населенню – показники результату діяльності РДА.

12 березня у голови районної державної адміністрації Ігоря Карімова відбулась щотижнева нарада, на якій розглянули питання оцінки результатів діяльності райдержадміністрації за 2018 рік. За результати діяльності за 2018 рік Полтавська райдержадміністрація посіла 10 місце серед районів області, для порівняння за підсумками 2017 року-12 місце. Позитивній динаміці сприяло зростання рівня виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів, у відсотку до затверджених органами місцевого самоврядування річних показників, що становить 121,0%.

Аналізуючи оцінку діяльності райдержадміністрації у розрізі конкретних статистичних показників розвитку, слід звернути увагу на наступні:

- середній відсоток виплати орендної плати за земельні паї за підсумками 2018 року склав 8,4%.

- обсяг прямих іноземних інвестицій у розрахунку на одну особу наростаючим підсумком з початку інвестування – за підсумками 2018 року район посів 4 місце;

- рівень виконання доходів загального фонду місцевих бюджетів, у % до затверджених органами місцевого самоврядування річних показників – за підсумками 2018 року район посів 2 місце, рівень виконання складає 121,0% (у 2017 році – 3-4 місце);

- доходи місцевих бюджетів (без трансфертів) у розрахунку на одну особу населення - за підсумками 2018 року район посів 21 місце (основною причиною є значна чисельність населення району);

- приріст (зменшення) населення - Полтавський район єдиний в області, який має позитивну динаміку до початку року та посідає відповідно 1 місце в області.

Нажаль, залишається проблема із заборгованістю по заробітній паті підприємства БУ-9, по середньому відсотку виплати орендної плати за земельні паї район посів 21 місце.