Герої не вмирають, вони назавжди живуть у піснях,думках, у серцях

Герої не вмирають, вони назавжди живуть у піснях,думках, у серцях.

29 серпня 2020 року -   в Україні відзначається   День  пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

29 серпня 2014 року – день, коли на  Сході  України загинула найбільша кількість українських військових. За офіційними даними, тоді загинули 366 українських  військових і правоохоронців, 429 були поранені, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.

З метою вшанування пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України,    29 серпня 2020 року за участі голови районної державної адміністрації Дмитра Романова відбулося відкриття  меморіальної  дошки  загиблому  в АТО Бублику Олександру Сергійовичу,  який проживав  в селі Нестеренки Полтавського району  та був випускником   2004 року Рунівщинської ЗОШ 1- 3 ступенів.

Також голова райдержадміністрації спільно з представниками районного військового комісаріату вшанували пам’ять захисникам  покладанням квітів до меморіальних дошок загиблому Белею Сергію Григоровичу,1977 р.н. (с. Супрунівка) та загиблому Шаблі Михайлу Ігоровичу, 1986 р.н. (с. Ковалівка).