Голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов відвідав Щербанівську ОТГ

30 ЧЕРВНЯ у Полтавському районі з робочим візитом побував голова Полтавської обласної державної адміністрації Олег Синєгубов.

Делегація на чолі з очільником області та в складі голови райдержадміністрації Дмитра Романова, голови районної ради Михайла Кононенка та Щербанівського сільського голови Ігоря Процика відвідала низку об’єктів, включаючи спортивний комплекс у селі Розсошенці, а також Розсошенську гімназію. Олег Синєгубов ознайомився з ходом будівництва басейну, який будують поряд з гімназією, поспілкувався з підрядниками, які виконують роботи. Наразі для завершення об’єкту не вистачає близько 9 мільйонів гривень. Не виключено, що басейн добудовуватимуть за рахунок коштів співфінансування.

У селі Щербані Олег Синєгубов відвідав місцевий ліцей, де проводиться капітальний ремонт спортивної та актової зали, класних кімнат.

На завершення візиту відбулася зустріч з громадськістю у приміщенні районного Будинку культури, де голова облдержадміністрації  відповів на запитання аудиторії.

• Нам було дуже важливо подивитися на об’єкти спортивної інфраструктури, на ті об’єкти, які входять до частини «Великого будівництва», програми Президента, стан виконання робіт, фінансування. Ми відвідали кілька шкіл, побачили, які ремонти там відбуваються для того, щоб учні 1 вересня зайшли в оновлені школи, приміщення, спортивні зали. Роботу керівництва ОТГ оцінюю позитивно – можна побачити все, що вони роблять для громади, для людей. Головна оцінка, звичайно, буде на місцевих виборах, але відзначаємо дуже вдалі результати. Зроблено дуже багато, але є ще багато ідей, проектів, які ми маємо спільно реалізувати з обласною адміністрацією, з обласною радою, – підсумував результати робочої поїздки Олег Синєгубов.

Робоча поїздка була корисною перш за все для Щербанівської громади, тому що у ході візиту були проведені консультації з головою обласної державної адміністрації і отримані відповідні поради та пропозиції. Серед першочергових завдань Олег Васильович назвав утеплення шкіл, створення майданчика зі штучним покриттям у Щебанівському ліцеї. Також, наголошено на пришвидшенні термінів завершення будівництва басейну біля Розсошенської гімназії. Розвиток громади безпосередньо є, сьогодні ми побачили, як це, коли кошти залишаються у громаді, – зазначив Дмитро Романов.