Головна ялинка району!

Головна ялинка району!

26 грудня 2017 року відбулося проведення новорічного заходу «Головна ялинка району», в якому взяло участь близько 300 дітей, соціально-вразливих верств населення, а саме: діти з багатодітних родин, діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти, учасників бойових дій, діти, загиблих учасників антитерористичної операції та діти, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Під час заходу дітлахи переглянули казку «Мадагаскар» та кожен отримав солодкий подарунок за кошти, виділені з районного бюджету завчасно.

Участь в заході взяли голова райдержадміністрації Ігор Рамазанович Карімов, голова районної ради Михайло Михайлович Кононенко, які побажали дітям звершень усіх задумів й бажань, невичерпної енергії, достатку і благополуччя, а також міцного здоров’я.