Гордість району з гирьового спорту

Гордість району з гирьового спорту

Вже традиційно на протязі багатьох років гирьовики Полтавського району підкоряють вершини гирьового Олімпу.

Під орудою Заслуженого тренера України Олега Мороза – тренера районної ДЮСШ «Колос» підготовлено три Заслужених майстри спорту, це чемпіони світу В’ячеслав Задорожний, Валерій Дромашко, Катерина Ваніна.

На найвищу ступінь Всеукраїнських п’єдесталів піднімались майстри спорту міжнародного класу Дмитро Назаренко з Мачух та Віталій Білоус з Розсошенців, майстри спорту Віталій Якубович з Розсошенців та Антон Портний з Копилів.

А сьогодні ми маємо чинного чемпіона Європи МСУМК Ярослава Сушко з Кашубівки, чемпіонів України КМСУ Дарʼю Явір з Абазівки, вихованця ДЮСШ МСУ Ігора Кривенка, КМСУ, ветеран спорту Ю.Ушков.

До речі, Даші Явір – члену збірної команди України, кандидату в майстри спорту, чемпіонці всеукраїнських змагань і чемпіонатів, призеру Чемпіонату Європи (м.Штольберг, Німеччина) 2019 року, жительці села Абазівка, за досягнуті успіхи, передбачена стипендія з районного бюджету, розміром                          1 прожитковий мінімум, яка буде виплачуватись щомісячно до кінця поточного року.

Наші гирьовики є беззаперечними лідерами Всеукраїнських й інших змагань. Всі наші спортсмени отримали престижні професії, або навчаються у Вишах Полтави. Тренуються. Отримують постійну матеріальну підтримку з районного бюджетів та бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Особливо хочеться відмітити роботу секції гирьового спорту при Тахтаулівському НВК. Школярі тренуються лише другий рік, але, завдяки коштам районного бюджету та підтримки сектору у справах сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації й районної ДЮСШ, вже змагались зі своїми однолітками в Полтаві, Харкові, Львові, Дніпропетровську та в Миргороді.

А ось зовсім нещодавно 16 кращих спортсменів-школярів гирьового спорту оздоровились в спортивно-оздоровчому таборі «Олімпійські надії», де мали змогу не тільки відпочити, додатково потренуватись, а і проявили себе з найкращої сторони, впевнено виборовши перше місце в Спартакіаді серед спортивних секцій 10 видів спорту. Юні спортсмени змагались в футболі, волейболі, піонерболі, легкій атлетиці, настільному тенісі, шахах та шашках.

Мрія молодого потенціалу гирьового спорту – мати в селі Тахтаулове свій спеціалізований зал гирьового спорту. Є підтримка депутатів сільської ради, виділили приміщення, а керівництво району вже мають перспективний план про те, як виконати ремонтні роботи та оснастити зал сучасним інвентарем. Це буде молодіжний центр, де будуть тренуватись як майбутні чемпіони, так і активно проводитиме дозвілля молодь даного та ближніх сіл.