Говорили про співпрацю в сфері протидії торгівлі людьми

Говорили про співпрацю в сфері протидії торгівлі людьми

Щомісячно, за головуванням заступника голови Полтавської райдержадміністрації Олексія Губічева, відбувається засідання Міжвідомчої координаційної ради з гендерних питань та проблем сімʼї при районній державній адміністрації.

Цього разу засідання зібране на прохання Благодійної організації «Світло надії» у рамках проекту «Здійснення громадського контролю за виконанням політики протидії торгівлі людьми в Полтавській, Запорізькій та Кіровоградській областях», який реалізовується за сприянням Представництва в Україні Міжнародної Організації з Міграції та самої організації «Світло надії».

В порядку денному обговорили порядок взаємодії структурних й територіальних підрозділів, які здійснюють заходи в сфері протидії торгівлі людьми (соціальні служби, поліція, медслужби, освітні та інші заклади) спільно з Благодійною організацією «Світло надії», задля посилення відповідної співпраці в сфері надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми в Полтавській області. Розглянули окремі випадки жителів міста Полтави та Полтавського району, яким потрібна негайна підтримка на районному та загальнодержавному рівні. У разі присвоєння статусу, особи отримують різні види  допомоги у відповідності до їх потреб.