111

І.Карімов: "Підготовка для проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року на належному рівні"

Цього вівторка відбулась нарада у голови райдержадміністрації з представниками територіальної виборчої комісії, правоохоронних органів,підрозділів управління надзвичайних ситуацій в Полтавському районі та відділу освіти райдержадімністрації

За інформацією начальника відділу Державного реєстру виборців райдержадміністрації в Полтавському районі утворено 57 виборчих дільниць, з них – 54 звичайні дільниці, 3 - в установах виконання покарань. Загальна кількість виборців складає 53 382, неспроможних самостійно пересуватися – 386.

З метою належної роботи окружних виборчих комісій створені умови для виконання ними повноважень: підготовлено приміщення для роботи комісій, проведення засідань, зборів та навчань, а також було забезпечено комп’ютерною та оргтехнікою, засобами зв’язку, меблями, металевими шафами.

Відділом ведення Державного реєстру виборців Полтавської РДА складено та передано попередні списки виборців. Іменні запрошення доставлені виборцям до 25 березня включно.

На нараді розяснили як бути тим виборцям, які не здатні самостійно пересуватися. Обговорили питання підключення енергопостачання на виборчих дільницях та питання оперативного реагування на можливість виникнення  технічних проблем та проблем надзвичайного характеру.

"На даний час у Полтавському районі підготовка до проведення на належному рівні чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року і  йде за графіком", - повідомив голова райдержадміністрації Ігор Карімов.