Коло районної спартакіади серед школярів продовжується

Коло районної спартакіади серед школярів продовжується

На початку лютого 2018 року на базі Розсошенської гімназії відділом освіти райдержадміністрації, сектором у справах сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації та комунальною організацією «Методичний сервісний центр з обслуговування закладів освіти Полтавського району» проведено ще два етапи кола районної Спартакіади з різних видів спорту серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів в залік районної Спартакіади школярів 2017 – 2018 навчального року. Цього разу з  волейболу серед дівчат.

В даних змаганнях з волейболу серед дівчат (58 учасників) перемогу здобули:

І місце – Терешківська ЗОШ;

ІІ місце – Божківський НВК;

ІІІ місце – Розсошенська гімназія.

Згідно проведених районних змагань команди-переможці за рахунок сектору у справах сімʼї, молоді та спорту райдержадміністрації відправляються на відповідні обласні змагання (8 лютого). Цього разу дівчата, представники Полтавського району, побували у місті Полтава на базі ДЮСШ-2, де посіли 3 місце серед команд-професіоналів.