Міністерство соціальної політики України оголосило про прийом документів на здобуття 10-ї ювілейної Всеукраїнської премії «Диво-Дитина-2018»

Версія для друкуВерсія для друку

Міністерство соціальної політики України оголосило про прийом документів на здобуття 10-ї ювілейної Всеукраїнської премії «Диво-Дитина-2018»

До участі запрошуються діти від 4-х до 13 років (включно), що мають унікальні та особливі здібності в різних видах мистецтва, спорті, науці, володіють незвичайними розумовими або паранормальними можливостями.

Номінації премії:

1) Найрозумніша дитина - діти, які мають досягнення, або відкриття у науковій сфері, високо ерудовані діти, винахідники, раціоналізатори, переможці та призери шкільних олімпіад, різних інтелектуальних ігор та науково-технічних конкурсів, діти, що мають незвичайні розумові здібності і таланти.

2) Найспортивніша дитина - діти, що мають спортивні звання, переможці і призери обласних, республіканських та міжнародних спортивних змагань.

3) Найтворча дитина - діти, переможці творчих конкурсів та фестивалів в різних видах мистецтва (література, поезія, архітектура, живопис, дизайн, музика та кінотворчість, образотворче мистецтво, театральне мистецтво, вокал, хореографія та ін.)

4) Найдивовижніша дитина - діти-рекордсмени з різних вправ фізичної культури (набивання м’яча, підтягування та ін.), діти які мають унікальні та неймовірні здібності (феноменальна пам'ять, швидке перемноження/читання, сила, швидкість, гнучкість та ін.), в тому числі паранормальні (феноменальна інтуїція, ясновидіння, пророцтво, чутливість до енергетики), діти, які мають незвичайні знання та вміння у ранньому віці та ін.

5) Найгероїчніша дитина - діти, що зробили героїчний вчинок (врятували життя іншої людини, власне життя та інші надзвичайні ситуації).

Для здобуття премії необхідно до 20 березня 2018 року надіслати організаторам:

анкету учасника;

копію свідоцтва про народження дитини;

пакет нагород, дипломів, свідоцтв, фото- і відеоматеріали, що підтверджують досягнення дитини.

Анкета учасника, додаткова інформація про премію, контакти організаторів – на веб-сайті Всеукраїнської премії «Диво-Дитина»: http://www.divo-dutuna.com. Довідка по телефону (044)4909268 або (044)4909263.

 

 

Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Наверх ↑